| 12345678910lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll a întrebat:

Buna TPU ce aplicatie de android pentru fotografii face poze care pe margine (nu neaparat) are niste culori amestecate?

2 răspunsuri:
| Yzzi a răspuns:

Instasize

| LoverMusicDD a răspuns:

Retrica! Ea poate sa faca asta prin efectele 2He, 79 Au si 29 Cu.Ca sa nu mai trebuiasca sa le cumperi pe acestea, langa butonul pe care apesi si faci poza, in partea dreapta, este alt buton cu 2 sageti indreptate in sus.Dai pe acel buton pana cand gasesti efectul pe care il vrei, adica (daca nu ma insel) unul din acelea 3 enumerate mai sus!
Sper ca te-am ajutat!