| ddeennyyssaa13 a întrebat:

As vrea sa fac un colaj pentru o prietena de ziua ei. Vreau 10 poze pe margine si 1 in mijloc. Dar neaparat asa. Vreo aplicație care sa îndeplinească "pretentiile" mele?

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu cred ca exista dar fa asa daca ai pozele in calculator scoatele la imprimanta daca nu trimite-le cuiva care are imprimanta sa ti le scoata ea o foaie de bloc mare. Lipestele bine pe ea. Cumpara o rama foto si inrameaza colajul. Si gata. Fundita?

| UffleUFK a răspuns:

Iti pot face eu, si daca nu iti place, le refac.winking Ce zici? :3