| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU cine joaca pe PokerStars m-am apucat si eu si nu il inteleg m-am uitat la tutotriale si nu pot sa-mi dau seama cum se joaca va rog spuneti-mi cum se joaca si pe ce butoane trebuie sa apas acele butoane Check, bet, fold etc.? DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| LoRdSaN a răspuns:

Te-as sfatui mai intii sa joci fara bani ca sa nu ii cheltui, Check este pas(daca nu vrei sa platesti betul(bet este suma pariata de jucatorul anterior)) Fold este atunci cind vrei sa renuti la cartile tale pentru ca sunt prea slabe.Ma gindesc ca daca ai intrat pe POkerstars ai totusi ceva idee despre poker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am scris in alta intrebare. daca vrei sa inveti mai bine, intra pe pokerstars la ora 10 si cauta-ma. dai la intrumente-cauta un jucator si scrii ramon2473. Intri, ma saluti si apoi facem o masa de doua persoane si iti explic.