| mihaela0205 a întrebat:

Cum as putea sa sterg un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sterge big grin il poti dezactiva, dar apoi daca incerci sa intri iar pe el ti se activeaza automat!

3 răspunsuri:
| Maddu08 a răspuns:

Dai la contul meu: setarile contului, apoi alegi dezactiveaza conthappy. Si gata, s-a stershappy. Fundasmug

| xtembix a răspuns:

Dai la Contul meu sus in dreapta, apoi la Setarile contului dupa aceea la Dezactiveaza contul, completezi acolo ce trebuie si gatawinking

| RuXx_9720 a răspuns:

De duci la account si apoi la account settings. si acolo jos scrie dectivate account. dai click si gata big grin