| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de Facebook? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sus lângă numele tău și Acasă apare o săgețica în jos și apeși acolo!

Apoi cum apesi pe sagetica iti apar "Setarile contului" si Setari de confidentialitate!

Apeși pe setările contului și apoi din lista care îți apare în stânga apeși pe securitate!

Apoi sub alea care îți apar când apeși pe securitate scrie Dezactivați contul!
Apeși acolo si alegi motivul pentru care vrei sa ștergi contul si apoi pe Confirma!

2 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Acceseaza https://www.facebook.com/deactivate.php, restul vine de la sine.