| Allessss0033 a întrebat:

Buna,TPU!
Cum as putea sa vad cine ma urmareste pe Facebook?

3 răspunsuri:
| Mariana_Costin_1999 a răspuns:

Trebuie sa intri la setari si intri la confidentialitate, si daca ai 18 ani pornesti motoarele de cautare.Si dupa intri pe profilul tau si langa editeaza biografia vezi ca este editeaza-ti profilul dai acolo si ai sa gasesti cati te urmaresc daca nu iti arata trebuie sa astepti sa ti se porneasca motoarele de cautare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai simplu este sa te uiti de pe PC. Sau poti solicita versiunea desktop de pe telefon. Daca nu te baga pe versiune PC, de pe telefon scrii web.facebook.com. Informatiile le gasesti la tine in profil. Sectiunea urmaritori.

| GPA a răspuns:

Deschizi aplicația Facebook, intri pe profil și găsești "Despre", apeși și undeva îți scrie "Urmăritori"