| Pissicuts a întrebat:

Heii am vazut pe facebook ca multi au acolo, gen "urmareste", cum as putea sa il am si eu?! Funda, pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| RubikSD a răspuns:

Https://www.facebook.com/about/follow
Trebuie sa ai peste 18 ani. Daca ai, apasa pe Turn On Follow.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!

| AleexNC a răspuns:

Fii mai explicita. La profil sau la un/o status/poza?

| qIrinna a răspuns:

Https://www.facebook.com/about/follow
Trebuie sa ai peste 18 ani. Daca ai, apasa pe Turn On Follow.

| SelenatorGx3 a răspuns:

Eu ştiu că trebuie să ai peste 400 de prieteni. Cel puţin aşa mi s-a întâmplat mie. Dacă cineva îţi dă cerere de prietenie, şi tu nu vrei să o accepţi, el te urmăreşte.