| D3X73R a întrebat:

Cum pot sa deblochez un prieten pe Facbook?
L-am blocat fara sa vreau si acum nu-l mai pot deblocahappy

Răspuns Câştigător
| djRobert13 a răspuns:

Sus in dreapta la sageata care arata in jos, setari de confidentialitate, jos la Persoane si aplicatii blocate ->manage blocking.

4 răspunsuri:
| paranteză a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s click, dai în jos, acolo ai Lista de blocare, alegi pe cine trebuie să deblocezi şi dai deblochează.

| serbanlaurentiu a răspuns:

Langa Home, in dreapta sus, ai o sageata in jos, dai click pe ea si dai Privacy Settings, dupa, la Blocked People and Apps, dai click pe Manage Blocking. Si ai rezolvat problema. happy

| D3X73R explică (pentru djRobert13):

Am gasit inainte sa postezi tu raspunsullaughing dar mersi oricumbatting eyelashes

| Niculaie_Ungur_1979 a răspuns:

Raluca sarbu