| descarcatul71 a întrebat:

Buna TPU.cum pot sa merg incet in gta san andreas? sau care este codul? fundita

11 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici mai multe coduri www.zuum.ro/pagina.php?id=477 inclusiv asta

| patriotxc a răspuns:

Ce este fundita?

| Ady00pk a răspuns:

Nu estehappy
Din pacate au uitat sa includa mersul incet in san andreas, dar au rezolat chestia cu mersul in GTA4 happy

Răspuns utilizator avertizat
| frisco a răspuns:

In Gta SAN Andreas este inclus mersul iincet numai ca trebuie sa apesi pe pe w sau sageat up si Alt stanga

| BattleFieldByWindows a răspuns:

Sall stiu ca e un raspuns cam FOARTE tarziu... dar probabil nu ai gasit raspunsul... apesi ALT+W si mergi inacelasi timp ca oameni sau bagi codul asta : LIYOAAY

Bafta!
FUNDA?! tongue laughing

| Peloiu_Darius_1990 a răspuns:

Apesi w sau up si alt stanga

| Peloiu_Darius_1990 a răspuns (pentru patriotxc):

Esti prost?

| rares12345 a răspuns:

Tine apasat Alt!

| SpEaKssss a răspuns:

Stiu eu:apasa "w" + "Alt" si o sa mergi incet, nu exista cod pentru a merge incet... funda?

| Ungur_Darius_1989 a răspuns:

Hsh