| elag a întrebat:

daca eu intru pe mess-ul cuiva accea persoana poate afla ca eu am intrat? Motivati-va raspunsul!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca are un program de monitorizare al pc-ului instalat (keylogger), atunci poate sa vada datelete de logare si orice alta miscare din pc. In alte cazuri nu poate vedea datele de logare pe YM.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Balan_Balanvladut_1989 a răspuns:

Da.poate.daca are istoricul mess-ului sau daca te spune cineva de pe mess-ul lui

| Chαяtreux a răspuns:

Daca ea este pe mess, o vei scoate. Daca nu este, nu are cum sa afle.

| mgtow a răspuns:

Daca intra pe alt id sa zicem ca e cineva la ea acasa si intra pe messenger, o vede online si inseamna ca se prinde (ca i s-a spart parola), dar daca intra pe ID respectiv nu-si da seama doar daca cel care i la hacuit trimite injuraturi sau scrie ceva.

| AliveOne a răspuns:

Poate daca vrea sa intre si vede ca nu mai poate sau ii zice 1 de pe mess