| elena19_1687 a întrebat:

Daca am intrat pe id-ul cuiva, persoana respectiva poate afla cine a fost?

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu, stai linistita, nu are cumwinking

| Baton a răspuns:

DA. daca stie sa afle poate afla.
aia e ideea ca trebuie sa si stii cum sa afli cine iti viziteaza id-ul. pc-ul sau emailul.

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu

| ProjectJackpot a răspuns:

She looks hot, guys!

| Dolodolo a răspuns:

Nu. Nu poate afla. happy

| madulici31 a răspuns:

Nu are cum sa afle

si eu am fost de multe ori pe id-urile altora si nu au aflat:d

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poate.winkingCel putin asa cred eu, nu are cum sa afle...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate afla decat daca este vreun hacker sau lucreaza la serviciile secrete ce-a ce este foarte putin probabil. Nu poate afla.

| elena19_1687 explică:

Cineva mi-a facut o glumalaughing si de aia am intrebat