| Teodora11 a întrebat:

Dețin un telefon Allview V1 Viper. De câteva zile, zilnic primeam o eroare de genul: „Din pacate, procesul com.google.process.gapps s-a oprit", acesta fiind doar unul dintre exemple. Pățesc așa la fiecare aplicație. Până acum îl redeschideam și mergea. Acum nu mai merge deloc și îmi apar încontinuu aceste erori pe care nu le pot închide. Am încercat să revin la setările din fabrică, însă nu merge. Se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| pattlebass a răspuns:

Ok... Intra in setari, apoi in despre si apasa pe Nr versiunii de 4/5 ori. Apoi da inapoi si intra in Optiuni dezvoltator si da jos de tot si vezi daca optiune "Afiseaza toate elementele ANR", daca da, debifeaza-o, iar daca nu apasa pe Limita de procese fundal si bifeaza "Cel mult 1 proces".