| Dragooos a întrebat:

Buna ziua am un HTC m8 si imi tot apar niste erori la magazin play. " din pacate serviciile google play sau oprit " si inca una " din pacate procesul com.google.proces.grapps. sa oprit imi apare in mod repetat

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Un restart la telefon, daca problema persista o resetare din fabrica, daca nici asa nu merge mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat sa-l trimita la service.
O zi buna!

| Gunoi a răspuns:

Încearcă să ştergi datele de la magazin google şi să dezinstalezi actualizările.
O întrebare ai cumva telefonul rotat? happy

| DanielCC a răspuns:

Poți încerca metoda din video https://m.youtube.com/watch?v=9CsA_pzX_fc. Este fără perderi de date