| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun centru in care pot sa dau calculatoare/monitoare/aparate electrocasnice vechi si sa primesc bani/vouchere/sau altceva in schimb?

Răspuns Câştigător
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Parca eMAG facea asa ceva. dadeai cv vechi si ei testau cu o aplicatie cat de bun este calculatoarul/monitoarul/aparatul electrocasnicul vechi si primeai un voucher pentru siteul lor care putea fi folosit doar pe siteul lor. nu stiu daca primesti bani dar stiu sigur ca vouchere