| sabin75345465767 a întrebat:

Buna,TPU! Imi puteti recomanda o placa video pentru gaming?

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Uite aici cateva:MSI GeForce GTX 760 Gaming Twin Frozr OC 2GB DDR5 256-bit; Sapphire Radeon HD7870 GHz Edition 2GB DDR5 256-bit HDMI; Gigabyte Radeon HD7870 GHz Edition OC WindForce 3X 2GB DDR5 256-bit sper ca te-am ajutat!

| Eclipse a răspuns:

Pentru un buget cat de cat, gtx 650, daca ai un buget mai mare de la gtx 650 in sus.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Fara sa zici si cati bani ai in pusculita nu prea te poate ajuta nimeni :). Gaming normal inseamna calitate inalta, pe cand la uni gaming inseamna placa video de 200 lei http://bit.ly/1ksT7PF

Răspuns utilizator avertizat