| johnlaurentiucena a întrebat:

Ma aflu in America si as vrea sa imi instalez si eu aplicatii care merg aici, dar in Romania nu.(Gen Spotify) Stiu ca trebuie sa imi schimb app store-ul ca sa nu mai fie de Romania. Am dat sa fie de USA dar pentru ca aveam cardul bagat imi cere sa bag si datele al unui card din America. Deci nu e bun cardul din Romania. Ce pot face? Dau funda

1 răspuns:
| AdrianVN a răspuns:

Pai o idee ar fi sa iti resetezi telefonul/tableta, asa totul e resetat si le poti pune de la capat cum vrei tu.
Sau incearca sa descarci APK-uri de pe net cu ce jocuri vrei.