| alexbboy13 a întrebat:

Buna TpU. Ma numesc Alex si tocmai ce m-am reapucat de jocul pe care il am in development. Cu miscarile caracterului am rezolvat iar acum lucrez la sistemul de shooting si arme. Problema acum e asta, cand ma uit in jos, arma se intinde foarte tare si nu vreau sa se intample asta, ci sa ramana normala. Ma poate ajuta cineva cu problema mea? Dau funda

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Mai degraba as zice sa mergi pe un forum dedicat pentru motorul grafic pe care il folosesti. Ei chiar te pot ajuta.