| ghineanamaria a întrebat:

O intrebare foarte importanta pentru mine. Aveam in PC un program.Adaugai o poza si programul iti desena acea poza sau te lasa pe tine so desenezi.Va rog sa nu intrebati de ce l-am sters sau mai stiu eu ce. Vreau doar sa stiu cum se numea.Mentionez ca cel mai bun raspuns va primi funda si respectul meu.Am uitat ceva:
P. S 1 :Nu imi dati linkuri cu mai multe programe sau chiar cu un singur program.
P. S 2 :Nu ma refer la paint, Photo Shop sau Photo Scape.
P. S 3 :E doar program pentru desenat poze. Fara editari sau mai stiu ce P. S 4 :Vreau sa stiu cum se numeste programul.
Funda o primiti doar daca indepliniti deliile de mai sus.

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

Da am avut si eu o data programul asta pui o poza si iti deseneaza in creion cred ca la asta te referi