| alin_9439 a întrebat:

de mult timp imi doresc sa imi crez poze cum e poza mea de la vatar sa fac culoare conturu etc, dar nu stiu nici un program cu care pot crea poze ca cel de la avatar.Cine imi poate gasi astfel de program primeste funda, dar nu vreau programe de genu(photo shop, photo scape etc)Multumesc anticipat:d

Răspuns Câştigător
| Stefanless a răspuns:

Eu ma ocup cu programare, mai exact web design, pentru siturile la care lucrez pentru grafica folosesc Adobe Fireworks CS4 dar exista si CS3 si CS5(pe 64 de biti straight face ), dar si versiuni mai vechi gen Macromedia Fireworks 8 si 5 parca..nu mai stiu, oricum sper ca am fost de folos, e un program destul de bun, eu sunt multumit si sincer mi se pare mult mai usor de folosit ca photoshop si rezultatele sunt relativ asemanatoare happy

Stefan.

1 răspuns:
| alin_9439 explică:

Ok dar imi poti daun sait de descarcare>? pls