| Alleksaandra a întrebat:

Ofer fundita celui care ma poate ajuta. Deci am arhivat cateva foldere cu poze ca sa le pot pune parola, numai ca ma deranjeaza ca trebuie sa scriu parola la fiecare poza ca sa o deschida. Nu pot seta de undeva sa fie parola doar la arhiva, nu la fiecare poza in parte? Help me, please. sad

1 răspuns:
| Vl4dimir a răspuns:

Cred ca ai arhivat folderele cu WinRar, fiind cea mai buna aplicatie de pe piata la momentul actual. Din pacate, asa este facut si pune parola la fiecare fisier din arhiva. Sa iti dau un exemplu: Creezi un folder si bagi mai multe fisiere in el. Cand muti folderul, se muta si fisierele odata cu el, nu?! Asa se intampla si la arhiva, se paroleaza toate fisierele si daca dezarhivezi arhiva, bagi doar o data parola si ies toate folderele.