| PoliTm a întrebat:

Recent am primti un iphone 4 care are iOS 7.1.2. Cand vreau sa imi instalez Facebook, messenger, snapchat etc imi spune ca trebuie sa am minim iOS 8 dar lucrul acesta e imposibil deoarece iphone 4 nu suporta iOS 8... ce pot face pentru a imi lua aplicatiile? I-am facut si jailbreak si nu stiu cum sa folosesc cydia... va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu degeaba ti-au dat acel telefon...

| Narcis_Mihailescu_1987 a răspuns:

Salut la fel am si eu ai rezolvat cumva? ast Răspunsuri urgent

| MihaiAlexFreddy a răspuns:

Aveți nevoie de PC.
Descărcați itunes pe pc conectati telefonul la pc apoi bagati contul vostru pe itunes pe PC și căutați la aplicați și appstore și dați de acolo să se descarce apoi intrați pe telefon pe appstore fără să-l deconectați dela PC și dați și de pe telefon sa se descarce dați ok și gata. Căutați pe Youtube dacă nu ați înțeles.