| nosferatu a întrebat:

Mi-am facut jailbreak la iphone 3g /8gb. am instalat cydia. acum cum instalez aplicatii de pe net?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Scoate din Cidia ->Installous (intra in Cidia scrie in bara de cautare Installous si descarca-l in telefon) Apoi intri in Installous ->scrii numele aplicatiei si o descarci FREE!

| nosferatu explică:

L-am instalat si pe ala. ma refeream daca trebuie sa le pun undeva anume intru cu cydia sau cum?

| andrew_7195 a răspuns:

Presupun ca ai pc acasa nu? si net normal :p instaleaza in pc iphone pc suite, descarca jocuri de pe net in format ipa si le instalezi cu programul ala.e simplubig grin bafta

| batu32 a răspuns:

Tre sa istalezi istallous...