| adelinascarlat a întrebat:

Recent mi-am activat un nou cont google si evident si youtube-ul. Faza e ca nu pot adauga videoclipurile la favorites decat daca creez eu un playlist cu numele asta. Cum se explica? Ce e de facut?

1 răspuns:
| Packer1 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mearga...eu am 2 conturi de google, de fapt la mine e gen 2 conturi dar pe un singur cont, e mult de explicat( unul il am pe @yahoo celalalt pe gmail daca intelegi ce zic) si nu am nici o problema cu contul de youtube...adica pot sa-mi pun videoclipurile in favorites sau altele si nu a trebuit sa-mi fac eu vreun playlist sau ceva happy