| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Mi-am făcut un cont pe Youtube și am adăugat un playlist privat cu câteva videoclipuri. Problema e ca e atât de privat încât nici eu nu îl pot vedea...Playlist-ul "Favorites" îmi apare dar celălalt nu. Care credeți că este problema? Oare dacă fac unul public îmi va aparea și mie? happy

Răspuns Câştigător
| Romulus_Mag_Ioan_1992 a răspuns:

Nu asta e problemahappy fie clipurile adaugate de tine in playlist au fost sterse fie exista posibilitatea sa fi logat pe alt cont decat cel pe care ai playlist-ul(se intampla cand te loghezi pe google in cazul in care detii un cont diferit(google fata de youtube)

| OpreaSimonaAlina explică (pentru Romulus_Mag_Ioan_1992):

Problema s-a rezolvat intre timp. Mersi oricum. happy

2 răspunsuri:
| Alexbossdeboss a răspuns:

laughing