| Radu_Alexandra_2000 a întrebat:

Stie cineva vreun site unde as putea viziona filme/desena (animate)/episoade din desena (animate)/seriale pentru copii etc. cu o claritate FOARTE BUNA? Stiam eu un site dar nu mai merge, nu stiu de ce... Dar nu as vrea un site unde trebuie neaparat sa-mi fac cont (voyo.ro) sau unde trebuie sa dau o anumita suma de bani ca sa-l vizionez. Doar unde as putea sa vizionez la o claritate mai mare de 144p, 240p, 360p, sau 480p.

Daca stiti vreunul unde as putea viziona, va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca pe Youtube gasesti orice timpenie, si filme de calitate slaba, nu la fel e si pe www.vimeo.com. Acolo calitatea imaginii e net superioara, si gasesti filme bune