| GabiRusuCyka a întrebat:

sunt curios oare cat m-ar costa sa trimit un colet in tara?
De la Deva la Timisoara, coletul fiin un psp care trebuie reparat

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce te face sa crezi ca vei gasi raspunsul "corect" aici? Conteaza daca il trimiti de la tine la tine sau altfel. Daca vrei sa-l vinzi, vezi daca esti eligibil pentru Transport gratuit la Publi24. Sau vezi cu OLX Cargus/Fan Curier, intre 25-40 ron. Sau Posta Romana, mult mai ieftin, 5-10-20 ron sau pe-acolo. Conteaza mult ce si cum/cu ce il trimiti.

| goguPatent a răspuns:

Vreo 25 ron cu fan curier.
Poti calcula pe site-ul lor.