| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa oare sa trimit un colet de la Tulcea la Timisoara?

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde prin ce curier alegi sa trimiti. Mai conteaza dimensiunile si greutatea coletului. Prin posta romana este cel mai ieftin dar dureaza mult. Recomand fan courier o sa coste mai mult dar ajunge in 1-2 zile

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Daca trimiti cu Posta Romana, iti va lua in functie de greutatea coletului, deci in jur de 10-20 lei. Daca trimiti cu o firma de curierat rapid iti va lua in jur de 40-50 lei. Sper ca te-am ajutat!