| Tairon1 a întrebat:

Buna tpu.Sunt foarte pasionat de robotica si vreau sa stiu cluburi unde pot sa ma perfectionez si sa particip la concursuri... Vreau sa stiu unde se fac, cat costa si care e programul.Am cautat deja pe google si nu am gasit ceva convenabil.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet sunt toate cluburile aparute online pentru robotica, la fel si cursuri, cam scumpe ce-i drept, nu prea gasesti sincer ceva foarte ieftin in zilele noastre, mai ales in ceva ce se cauta.