| Anitta18 a întrebat:

Buna tpu.Sunt puțin speriata.Am apăsat pe mine la "adaugă un comentariu public" si din greșeală am apăsat "creează un canal".Cum poți sa nu mai ai canal de Youtube?

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Pai ce e asa mare lucru daca ai un canal de Youtube? laughing Îl ai și gata. Nu faci nimic cu el, deci nimeni nu va știi de el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si esti speriata pentru ca? Gasesti tu o optiune pe undeva sa il stergi

| Anitta18 explică:

De fapt nu-s speriata, scuze.Mi-am exprimat greșit sentimentele.

| Anitta18 explică (pentru suntserios):

Pai nu am citit termenii si condițiile.