| Saskesai a întrebat:

tocmai ce mi-am luat niste casti bluetooth noi si doresc sa le folosesc si la calculator, dar sunetul se tot intrerupe, uneori merge foarte bine alteori se tot intrerupe constant si am tot umblat pe la setari, nu stiu ce sa ii mai fac. Aveti vreo idee? castile sunt : https://www.emag.ro/......DZLT1NBBM/ Multumesccc

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Castile sunt bune, apreciez marca PHILIPS, ai incercat castile la un mp3 sau la telefon?

| Saskesai explică (pentru RAY):

Merg perfect, dar la calculator nu merg atat de bine, si le-am luat special pentru pc...