| Aioanei_Adrian_1990 a întrebat:

TPU! Tocmai ce mi-am luat un s6 edge, i-am dat resetare din fabrica, si intampin anumite probleme cu anumite aplicatii, cum ar fi:

-Pe messenger imi mai arata ca nu am net, dar eu am, frecventeaza intre 'conectat' si 'waiting for network'

Cand ascult muzica pe Youtube, sau cand ma uit la videoclipuri la care pot pune pauza, si deschid un chat pe messenger, imi da 'stop' la melodia sau clipul respectiv

-Imi apare foarte des asta: http://imgur.com/a/GFuy7 la aplicatii, si chiar nu stiu ce e de facut, la whatsapp am rezolvat dand GOLIRE CHACHE, am asteptat un timp, si am reusit sa bifez ce trebuia, dar habar nu am la celelalte.

Va rog frumos, sunt nou aici, nu stiu cum sta treaba cu funda si chestiile, dar as da cu drag una daca ma rezolva cineva! O zi frumoasa! :)

1 răspuns:
| Victor1996 a răspuns:

Mda. din cate stiu eu un telefon se reseteaza daca are cel putin 1 an de folosinta, resetarea telefonului in mai putin de 1 an sa zic asa, duce la "distrugerea" soft-ului. adica exact ce ai mentionat, tu telefonul incpe sa o ia razna.