| ChiOooo a întrebat:

Unde gasesc wifi-ul pe Samsung GT-S5230, foarte multa lume zice ca nu ar dar video-ul aceste o contrazice http://www.youtube.com/watch?v=iAsg33uUoUE,problema este ca nu gasesc wifi in telefon. Funda cine imi poate spune unde se afla!

Răspuns Câştigător
| VlaDi88 a răspuns:

Salut,

Sunt mai multe versiune GT S5230 telefonul din video e S5230W care da are Wi-fi S5230 fara W nu arewinking

3 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

Pai eu stiu ca era setari wireles si retele si activare wifi ia incerca asa sau dai la widgeturi poate gasesti pe acolo ceva, bafta

| ClauCS99 a răspuns (pentru VlaDi88):

Scuze nu sitam dar pe telefonul meu asa e si pe un star II parca tot asa era numai stiam ca n-am mai avut Samsung de mult.