| Lupulescu_Alexandru_2000 a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti cum se trimite un colet prin posta ce trebuie sa fac? si cat costa ca sa trimit un colet?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci cu el la posta, ti-l cantareste si in functie de greutate si destinatie platesti cat ti se spune.

| OnuOnulică a răspuns:

Costurile sunt luate în considerare de greutatea coletului.

| Adry05 a răspuns:

Te duci cu coletul la posta, te pun sa-l cantaresti acolo sau ti-l cantaresc ei, ti-l impacheteaza si pretul e in functie de greutate. La posta oricum e destul de mic, in jur de 5 lei de obicei.