| JockerStoica a întrebat:

Vreau sa trimit un colet prin posta adica de fapt doua perechi de adidasi. Este prima oara cand trimit prin posta si habar nu am cum procedez.
Va rog sa imi spuneti de la A la Z ce trebuie sa fac.
Si daca pot trimite cele doua perechi de adidasi intr-o plasa. Pentru ca nu am cutii de adidasi...
Funda Mare! Ajutor.

4 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Dacă te referi la retur,ar trebui pe sit-ul de unde i-ai achiziționat să-ţi scrie toţi paşii pentru acesta. Dacă doreşti să-i trimiţi cuiva,trebuie să-i pui într-o cutie,nu plasă sau sacoșă, şi să o ambalezi bine, şi să scrii destinatarul şi adresa lui şi numarul de telefon, şi la expeditor scrii numele tău, adresa ta şi numărul tău de telefon, te duci la poştă cu acel colet şi te va ajuta doamna de la ghișeu de restul.Vei plăti cam până în 10 lei taxa de expediere.Meriţi"a doua şansă"

| JockerStoica explică (pentru FoxyM):

Vad ca nu ai inteles intrebarea mea.

| FoxyM a răspuns (pentru JockerStoica):

Atunci explica-mi sa aud ce nu am inteles.

| darrio2007 a răspuns (pentru JockerStoica):

El ti-a explicat foarte bine. Cred ca tu nu stii ce vrei. Nu poti trimite intr-o sacosa. Faci rost de o cutie in care sa incapa ambele perechi. In rest este exact cum ti-a raspuns el.