| kopotoru a întrebat:

vreau sa accesez un site dar problema e ca nu merge doar in anumite browseruri, si sunt dependent de acest site, adica trebuie sa intru zi de zi, eroare este urmatoarea

Pagina web de la https://trophymanager.com/ poate fi temporar nefuncțională sau a fost mutată definitiv la o nouă adresă web.
ERR_SPDY_INADEQUATE_TRANSPORT_SECURITY......aceasta eroare apare in urmatoarele browseruri Chrome, Mozila, Opera...dar in sea monkey alt browser merge perfect, am sters cookieurile tot, tot reinstalalt browser si tot nu merge! Care este problema oare?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In Chrome si Opera apare aceeasi eroare, dar Mozilla mi-a deschis pagina fara probleme.
Va trebui sa te limitezi la acele browsere pe care se poate accesa site-ul (SeaMonkey, etc)

2 răspunsuri:
| AlexDarius3 a răspuns:

Posibil acel site nu e detectat ca fiind prea sigur. Incearca sa il bagi pe telefon jocul.

| kopotoru explică:

Unde a fost concediat Petrescu? ca el a vrut sa plece in China nu a fost fortat, iar Dudelange nu e asa echipa slaba dupa ce au rapus Legia si CFR urmeaza Milan, Betis si Olympiakos in grupe.....plus ca liga 1 nu e europa....tot noi o sa castigam campionatul si sezonul asta! Cu Dudelange ne-au lipsit nu mai putini de 4 titulari, Deac, Hoban, Culio, Arlauskis care e in conflict cu antrenorul