| LolitaLola a întrebat:

Buna,TPU!
Vreau sa imi cumpăr un j5 2016 de la telekom cu abonament. Am inteles de la cunoscut ca avand un abonament si mai făcând unul atunci când iau j5-ul telefonul mi se da gratis. Doar ca trebuie ca ambele abonamente sa vina pe aceiasi factura.
Puteti sa ma lămuriți daca este adevarat?

4 răspunsuri:
| kta1999 a răspuns:

Da,îți vine o factura pentru ambele abonamente.Nu te speria nu este nimic, după părerea mea este mai bine.

| KanezuY a răspuns:

Cumpara mai bine de la altex ca este mai ieftin, platesti dublu pentru telefon daca iei la abonament.

| LolitaLola explică (pentru kta1999):

Si telefonul o sa fie gratis? Asta ma intereseaza

| kta1999 a răspuns (pentru LolitaLola):

Păi depinde cum faci abonamentul, cred că mai dai niste bani la inceput, acum nu stiu, vorbeste cu reprezentanții.