| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu gasesc nimic pe placul meu. Criteriile ar fi :
1. Diagonala ecran : Minim 5.5 inch
2. Rezolutie ecran : Minim Full HD;
3. Memorie RAM : Minim 3GB;
4. Memorie interna flash : Minim 64 GB;
5. Camera Principala : Minim 12 MPX;
6. Camera secundara : Minim 8 MPX;
7. NEAPARAT ANDROID;
8. Capacitate baterie : Minim 3000 mAh;
9. Daca se poate cu incarcare rapida;
10. Daca se poate USB Type C;
11. NEAPARAT Jack 3.5mm;
12. Senzori : Amprenta, Giroscopic; (neaparat)
Pret : Maxim 1500 RON

Răspuns Câştigător
| FTWSoulReaperFTW a răspuns:

Eu iti recomand un Huawei p9 lite, acum, mie sincer imi place varianta 2016, dar e si in functie de tinewinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Elena9328):

Vad ca esti destept... Mai citeste odata ce am scris si compara cu ce mi-ai pus tu aici.

| FTWSoulReaperFTW a răspuns:

Sau p10 lite, e mai bun

| Elena9328 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu ești deștept. Ceea ce ți a recomandat mai sus e de cacao. Are și maică-mea și nu e bun de nimic. Baftă.

| frunzarescu a răspuns:

Singurul care se incadreaza in cerintele tale este acest Leeco http://bit.ly/2hQomvl

Eu am modelul Leeco Le2 si sunt extrem de multumit, nimic contra.
Baterie super, poze excelente, incarcare rapida, ieftin, totul la superlativ.

Un telefon foarte bun este acest Motorola http://bit.ly/2A5m85G face poze excelente chiar la lumina redusa, bateria tine mult si are incarcare rapida, carcasa metalica, senzor amprenta etc