| Cilucu a întrebat:

Vreu si eu o parere despre placa video Intel HD Graphics 3000

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Intel hd graphics 3000 e o placa video integrata in procesor (nu o poti vedea), e slaba rau pentru jocuriile din prezent, dar pentru navigare, filme HD e ok

3 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

E video integrat, apartine procesorului, pentru jocuri nu e buna insa pentru filme, navigare net e ok

| laptopnews a răspuns:

De multe ori o placa video integrata se poate descurca mai bine decat una dedicata mai slaba. Pentru ce activitati intentionezi sa o folosesti?

| SansyBoy a răspuns:

Nu e buna. Nu e buna pentru jocuri gen GTA 4 sau GTA 5 sau astea mai noi. Și cred că ai procesor i3-2328m 2.2 ghz. Nu?