| illo99 a întrebat:

Cum pot sa imi deschid un blog propriu (adica sa nu fiu pe un site gen blogratuit.ro sau blogspot.com) si personal? Am incercat, dar chiar nu stiu. Va rog, ma puteti ajuta? Scuze categoria.

4 răspunsuri:
| EuNuTu a răspuns:

Trebuie sa il cumperi.

| ciprianb a răspuns:

Salut poţi să iţi faci pe wordpress sau blogspot.

| ciprianb a răspuns:

Rectificbig grinacă vrei să iţi apară.com sau.ro trebuie să cumperi domeniu.

| Inspiratie a răspuns:

Ai nevoie si de un domeniu (nume.ro) si un spatiu de hosting (care poate fi platit sau gratuit, de 1GB recomandabil) insa mai sunt si ale lucruri de aflat pana sa iti creezi propriul tau blog, cum ar fi, un alt pas, instalarea scriptului (instalarea blogului pentru. siteul tau, cel cumparat)