| Maria46854213 a întrebat:

Urgent! Cum pot sa sterg poze si muzica de pe Iphone? ...Stiu ca pe Itunes, dar nu stiu cum. Multumesc!

1 răspuns:
| ProAlecks a răspuns:

Pentru poze: Cand conectezi Iphone-ul in calculator iti va aparea o fereastra cu mai multe. Tu trebuie sa dai click pe Open Folder, o sa il vezi. Acolo sunt pozele. Daca vrei sa le stergi, le stergi!
Pentru muzica: Cand conectezi Iphone-ul in calculator va aparea automat Itunes-ul. In stanga ecranului calculatorului vei vedea numele Iphone-ului. Acolo sunt pe sectiuni. Trebuie sa dai click pe Music in dreapta. Dupa aceea bifeaza prima bifa de acolo (i-am uitat numele). Dupa aceea dai Sync. Jos Dreapta. Si toate melodiile se vor sterge. Voala! Sper ca am fost de ajutor. big grin