| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi dau resetare la telefon, dar nu vreau sa mi se piarda conversatiile de pe whatsapp. Ce as putea sa fac sa fie inca acolo la următoarea descărcare a Wapp-ului? Imi va afisa chestia aceea cu Recuperați mesajele?

5 răspunsuri:
| biamantarau234689 a răspuns:

Exista o setare din telefon cu : backup-uri pentru...: Wapp, Fb, s-a.m.d
Daca activezi acea setare iti va aparea ntrebarea cu recuperati msjele

| WxRo a răspuns:

Fa un backup la telefon inainte de resetare. Asa esti cel mai sigur.

| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Backup, apoi resetare, dupa resetare revino in setari la backup si alege optiunea revenire datele vechi ale telefonului.

| GabrielCsp a răspuns:

Cand o sa-l instalezi din nou o sa te intrebe daca vrei sa.ti recuperezi mesajele anterioare de la ultima descarcare.
Funda?

| Titu_David_1999 a răspuns:

Backup pe contul google la toate conversatiile si dupa ce ii dai reset ii bagi contul de google descarci wattsapp-ul si dupa ce iti inregistreaza numarul iti apar toate conversatiilewinking