| lorena1gianinak a întrebat:

Buna TPU! Daca fac backup in fiecare zi la conversațiile WhatsApp și după imi dezinstalez wapp sau îmi iau alt telefon voi pierde conversațiile cu toate mesajele? Daca da exista vreo calea sa nu le pierd?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu le pierzi, le ai de la ultimul backup, e testata de mine asta.

| Den1sa a răspuns:

Nu le pierzi nici daca iti cumperi un telefon nou, DAR daca iti vei lua un iphone vei pierde toate conversatiile si nu exista vreo modalitate de a le recupera : )

| NLS a răspuns (pentru Den1sa):

Se pot recupera si daca schimbi pe iPhone, dar nu atat de usor, si costa bani.

https://www.youtube.com/watch?v=fFuVO72QCNA&t=599s

| Den1sa a răspuns (pentru NLS):

K

| lorena1gianinak explică (pentru Den1sa):

De cee? Mi se pare chiar naspasad

| darctron a răspuns:

Nu ai cum sa pierzi conversațiile daca faci backup zilnic, logic