| Andrey_Pompylykă_2000 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont(register) pe likesplanet si nu stiu sigur ce sa completez....Va rog frumos, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| BodoBog a răspuns:

User or email ( adaugi un nume oricare sau o adresă de email )
Password ( adaugi o parolă pe care s-o ți minte ca, cand te vei loga să o introduci ) la fel și cu numele.să-l ți minte. Și la captcha number, copiezi ce-i în dreapta și inserezi în căsuță.

| Andrey_Pompylykă_2000 explică (pentru BodoBog):

Multumesc, dar acolo unde scrie REFERRAL ce trebuie sa scriu?

| BodoBog a răspuns (pentru Andrey_Pompylykă_2000):

Nu știu nici eu, dar acolo poți lăsa loc liber.Nu e musai