| Bogdan4688 a întrebat:

Buna vreau sa imi iau un Samsung Galaxy Gio si nu stiu cat de bun este.Cat rezista? Ce calitati are? Cum merge? Cel mai detaliat raspuns Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| niculescu16081994 a răspuns:

Este foarte bun daca vrei sa til iei am un var care are si e foarte multumit de el
Calitati : camera care are o claritate foarte buna de 3 Mp sunetul este foarte bun se aude foarte bine, procesor de 800mhz care ii foarte bun si iti ruleaza imd orice aplicatie
Defecte : bateria in timp se duce adica nu mai tine, nst dc chiar nu inteleg. e k telefonul aa si am uitat sa-ti zic de touch screen care iiwinking super k merge brici

1 răspuns:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Se misca ft bine are android ceea ce il face bun bateria nu tine foarte mult ca la toate telefoanele tochscream.netul merge bine, are wifi si are gps