| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Vreau să vă întreb cât valorează aprox un laptop / tabletă folosită ca acesta. Modelul exact : ASUS Transformer Book T300L, I7 4500U 3ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Touch stricat, este din ăia care le poți andoca și desface de la tastatură.

Am căutat pe internet dar nu am găsit detalii legate de prețuri, doar că se vindea cu 600$.
ceea ce am găsit însă este o versiune redusă a acestuia cu următoarele specificații: i5 4200u 1.6 ghz, 4GB ddr3, 256GB SSD, pentru 270 Euro.

Iată un link, ca să puteți vedea starea exactă ( sper că e ok dacă las asta aici ) https://www.ebay.co.uk/......4798768389

Pe internet, nu zic unde pentru a nu face reclamă, am găsit multe modele Transformer, dar majoritatea sunt foarte slabe iar prețurile începând de la 500 până 900Lei.

Aș dori să-l vând pentru 1000Lei. Considerând că touchul e nefuncțional este oare un preț corect, ce ziceți?! Mulțumesc și îmi cer scuze dacă am greșit categoria.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cinstit: dacă iei juma' din cât ți-ai propus, e bine