| VeveritaDansatoare69 a întrebat:

am făcut o comanda pe Altex iar în aceasta am aplicat un cupon de reducere. Am completat un formular de anulare a comenzii pe site dar întrebarea mea este daca îmi primesc cuponul inapoi. (am ales produsul gresit, era vorba despre un mousepad care era și rgb și nonrgb și arată la fel și din neatenție l-am comandat pe cel nonrgb ).

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Suna la serviciul clienti altex! ai un nr de contact pe site.
021 9196 - disponibil in toate retelele (tarif normal)
021 528 9196 - apelabil din orice retea, din tara si din strainatate (tarif normal)