| Irmmma a întrebat:

BUna.Revin cu aceeasi intrebare.Am intrat pe site-ul pentru tratamente anti-acnee.Cand am vrut sa ies, a aparut o fereastra care zicea:"Inainte sa iesi de pe site-ul nostru completeaza acest formular pentru a primi tratamentul anti-acnee indoar 3 zile prin email!". L-am completat, apoi a aparut alta fereastra cu:"Multumim pentru abonarea la newsletter! Veti fi contactat de unul din operatorii nostri pentru informatii! Comanda a fost finalizata cu succes!"Ce inseamna asta? De ce a ajuns lumea asa? NU era vorba de asta? Mi-e teama sa nu fi comandat produsul! Daca l-am comandat, cum pot strange bani (470 lei)pana il primesc? Sper sa nu-l fi comandat! Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ti-a cerut toate datele personale inseamna ca ai comandat produsul.Totusi nu pot sa cred ca nu si-au dat un numar de tel la care poti sa suni sa anulezi comanda.Sau daca ai zis ca te suna ei lamureste problema la tel.Lumea internetului e plina de excroci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca daca ai completat formularul ai comandat.Nu o sa te ajute ce ai comandat, cel putin la mine nu a mers. Daca vrei sa iti zic despre ce e vorba lasa-mi un msg cu id-ul tau pe privat.