| Narcisa1802 a întrebat:

Buna ziua!
Am intrat într-o problemă cam complicată si as fi foarte recunoscătoare daca cineva m-ar putea ajuta.
Am pe numărul de telefon 2 conturi de Facebook.
Pe unul dintre acestea as dori sa il sterg,dar nu reușesc,dar problema mai grava e ca pe celălalt cont, care este contul meu actual,Nu mai pot intra deoarece am uitat parola si de fiecare dată când incerc sa intru sa o aflu, imi da contul vechi.
Dacă m-ar putea ajuta cineva, va rog mult!

4 răspunsuri:
| Lupu_Andrei_1998 a răspuns:

Ai conturile facute pe mail-uri diferite?

| Laurentiu340 a răspuns:

Am eu o idee Narcisa, incearca asa, intra pe pc pe Facebook apasa pe ai uitat contul? introdu numele contului de Facebook cel nou ca sa te poti conecta cu el apoi vedem ce facem si cu cel care vrei sa il stergi!

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Sterge tot si o iei de la capat. Cu astia de pe Facebook nu e de glumit.

Bula
| Bula a răspuns:

1. INCHIZI AMBELE conturi pe telefon.

2. Intrii pe contul nou de pe PC, cu "am uitat parola" si vei primi un e-mail sau sms cu un cod de acces, cu care intrii. Cand esti inauntru, mergi la setari si-ti pui o noua parola, respectiv numarul tau de telefon actual. Iesi din contul Fb.

3. Intrii pe contul vechi (tot de pe PC si il stergi (la setari). Vei primi un mail pentru confirmare.

Dupa acesti pasi va fi accesibil contul tau nou de pe telefon, cand vei intra.