| IsărescuAndrei a întrebat:

Am nevoie de o multifuncțională la compania mea. Ce îmi recomandați Inkjet sau laser? Îmi mai puteți recomanda și o imprimanta anume? As vrea să fie color, adică să printeze și alb - negru și color. Va mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

In orice situatie e mai buna imprimanta laser decat cea cu jet de cerneala pentru ca tonerul de la imprimanta laser tine de 10 ori mai mult decat cartusul de la imprimanta Inkjet. Singurul dezavantaj al imprimantelor laser e ca sunt mai scumpe dar daca faci multe printuri merita investitia, altfel daca alegi Inkjet te va deranja ca se termina prea repede cartusul.

2 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Laser

| Caro34 a răspuns:

Cele Laser sunt super! Nu mai sunt in tema cu ele, dar eu am Samsung si-i cool cu toate ca-i second hand! Mult noroc!