| PoWeR14 a întrebat:

am un difuzor 5.1 Ch genius home theater 2007 si nu stiu cum sa instalez cele cinci boxe in sistem tinand cont ca e pe siguranta le pot printe sigurantele tuturor boxelor ca doar cateva boxe merg si tin sa mentin ca sobwoofer-ul are ceva, adica nu functioneaza. Va rog sa imi atasati un html cu un manual de utilizare sau sa imi explicati daca aveti asa ceva. Va Multumesc!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

In primul rand trebuie sa te asiguri ca ai o placa audio care functioneaza pe 5.1 canale. Pentru asta verifici manualul placii de baza.

In al doilea rand da-ne un link cu sistemul respectiv, sau macar denumirea exacta a produsului, dar si placa de baza (laptopul sau televizorul) la care vrei sa conectezi sistemul audio.